Temos pavadinimas: PHP-Fusion Lietuva Support Site bendruomenė :: Runescape 07 / Prisijunkite prie OOLC Bendruomenės!

Parašė Mary· 2019-02-06 12:44
#1OOLC - Oldschool Runescape Official Lithuania Clan.

Discordo kanalas: https://discord.gg/AV45fQ8

OSRS CC: Maryjonson Įkurėjas: Mary Moderatoriai: Armandazx, Deimante223, raidaas, Seero


OOLC Bendruomenę buvo įkurta 2019 metais sausio 1-ąją diena. Mūsų tikslas yra sukurti pačią didžiausią Lietuvišką Bendruomenę OSRS žaidime ir padėti naujiems OSRS žaidėjams prisitaikyti prie žaidimo.

OOLC Bendruomenei priklauso projektas pavadinimu „Screen Click Artificial Intelligence“ sutrumpinimu „SCA“, kuris buvo įkurtas 2018 metų gruodžio 1 diena. Mūsų programuotojai kuria programas bei modifikuoja jau esančias programas, kaip RuneLite, kurios palengvina OSRS žaidimo eigą.

Mes siūlome žaidėjams pagalbą, finansinę paramą, draugišką kompaniją, kooperatyvų žaidimą tarp OSRS Bendruomenės narių ir dar daugiau.

Šiuo metų OSRS Bendruomenės lyderis ir įkūrėjas yra Mary ir jo pagalbininkas Armandazx, kuris atsako už OOLC Bendruomenės Discordo kanalo ir OSRS žaidimo Clan Chat moderaciją.

Mūsų planai ateinančioje ateityje yra OOLC Bendruomenės plėtimas ir vystymas. Bus rengiamos PK(Player Kill), PvM(Player versus Monster) komandos, kurias valdys patyre mūsų OOLC Bendruomenės PK ir PvM komandos lyderiai.

Mes netoleruojame žaidėjų neadekvatų elgesy ir ne pagarbą kitiems OOLC Bendruomenės nariams ir dėl šios priežasties mes skiriamės nuo kitų Lietuviškų Bendruomenių.

Tai pat OOLC Bendruomenės nariai laikosi tam tikrų taisyklių, kad palaikytu tvarką CC: Maryjonson ir Discordo kanale. Prieš prisijungdami prie OOLC Bendruomenės, būtina perskaityti #taisyklės.