Navigacija

Vartotojų tinkle

-> Prisijungusių svečių: 31
-> Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

-> Registruoti nariai: 25,818
-> Naujausias narys: eimantas.ne9356

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

-> ozzWANTED15:26:20
-> eva.evelina1088 1 savaitė
-> eimantas.ne9356 1 savaitė
-> Steview12 1 savaitė
-> xen 1 savaitė
-> gabuxe12 2 savaitės
-> Niger 3 savaitės
-> linuteko 3 savaitės
-> Reikalas 3 savaitės
-> minimukas 4 savaitės
-> paynemax 4 savaitės
-> andsoft 5 savaitės
-> botanik 5 savaitės
-> Vvytaute 5 savaitės
-> Autotau23 6 savaitės
-> Ewaldas 6 savaitės
-> avice 6 savaitės
-> stano20 7 savaitės
-> raskik99 7 savaitės
-> Jankee 8 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 18.204.55.168
Naujienų: 522
Straipsnių: 235
Temų: 52,485
Postų: 522,280
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Hey.lt lankomumo statistika

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

-> avice
2020/06/14 10:21
atrodo kaip eilinis wordpress puslapis akinanti šypsen

-> botanik
2020/06/11 01:20
Žekit kiek pasiekiau. Kokį web susikūriau pats akinanti šypsen https://revogroup.lt/

-> ozzWANTED
2020/02/18 14:04
Vienareikšmiškai tik BaCloud.com (lietuvių, turi savo atskirą DC atskirame pastate). Ir nerealus supportas. O paveiksliukus marketplace'ų laikyte - MS Azure Blob Storage

-> MAnjack
2020/02/17 19:22
Sveiki ponuliai akinanti šypsen 100 metų akinanti šypsen koks šiuo metu geriausias hostingas?

-> WhiZz
2020/01/05 02:45
Ka siulai?

-> Šaukyklos archyvas ->

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
-> Archyvas ->
Reklama 400x60
DUK: Kuo skiriasi Modas, Panelė ir Infusionas

Panelė

Panelė - tai modifikacija skirta php-fusion sistemai, kurios instaliacija yra labai paparasta. Tiesiog nusiunčiame ją į infusions/ direktoriją savo puslapyje ir nuėję į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkame atsiųstą panelę, parašome jos pavadinimą, išsaugome ją ir įjungiame. Viskas.
Supaparastintų panelių išvis nereikia netgi siųsti į saitą, tiesiog einame į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> ir parašome visą panelės kodą, bei jos pavadinimą ir išsaugome bei ijungiame. Viskas.


Infusionas

Infusionas - tai modifikacija skirta php-fusion sistemai, kurios instaliacija yra šiek tiek sudėtingesnė nei panelės, bet visiškai saugi ir neredaguoja php-fusion failų.
Taigi norėdami instaliuo php-fusion modą tiesiog nusiunčiame ją į "infusions/" direktoriją savo puslapyje ir nuėję į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sistema ->Įdiegimų turinys(Infusionai) pasirenkame raudonai pažymėtą dar neinstaliuotą php-fusion modą iš modų sąrašo viršuje, ir spaudžiame įdiegti. Tada, jeigu reikia, einame į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkame ką tik įdiegta panelę, parašome jos pavadinimą, ją išsaugome ją ir įjungiame, kad matytume pradiniame puslapyje. Viskas.


Modas(modifikacija)

Modas(modifikacija) - tai sudėtingiausiai įdiegiame php-fusion modifikacija. Josįdiegimo trukmė gali užtrukti net iki vienos valandos, priklausomai nuo modifikacijos sudėtingumo. Norėdami įdiegti infusioną, turime netik tą modifikaciją nusiųsti į "infusions/" direktoriją savo puslapyje, ir jį įdiegti per administracijos panelė -> administracijos sistema ->įdiegimų turinys(Infusionai), bei pridėti ir įjungti per ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkant įdiegtą infusioną, parašant jo pavadinimą, išsaugant ir įdiegiant, bet po modo nusiuntimo į "infusions/" direktoriją jūsų saite, mes dar turime redaguoti nuo 1 ik 50-100 kitų php-fusion failų. Šį modą yra labai sunku išinstaliuoti ir daugeliu atveju teks perdiegti išnaujo visą php-fusion. Infusionus instaliuoti primygtinai rekomenduojama tik profesionalams, gerai susipažinusiems su visa php-fusion struktūra ir įšmanančių galimas gedimų priežąstis ir pasėkmės. Modai yra pačios nesaugiausios php-fusion modifikacijos, ir crackeris radės jūsų saitę viena ar kitą tokį modą gali lengvai pasinaudoti, dauguma atveju infusione esančių ne vienu bugu ir taip atlaužti jūsų saitą. Pasistenkite savo saite naudoti kuo mažiau modų, ir stengkitės apsiriboti tik panelėmis ir Infusionais.
Pagal @ozzWANTED,
2006.06.08